Zaloguj się by mieć dostęp do całości serwisu
|
Mar
01
2020 |
Ego sum qui sum*
dodany przez Kasia Dominik o godz. 03:17:27 A
A
A
![]() Kiedyś zniknę, osierocę ludzi, uczucia, marzenia, i jeszcze więcej zostawię w przemilczanym słowie. Bo życie to pąk, ale jeszcze nie kwiat. Kasia Dominik * j. łac. jestem, która jestem zdj. Pixabay Tylko zalogowani użytkownicy mog? czytać i dodawać komentarze |
Autor: Kasia Dominik
Dołaczył/ła: 23.12.2019 16:10:52 Miasto: - Data urodzenia: - Zarejestruj się by mieć dostęp do wszystkich opcji serwisu. Inne teksty autora: Są miejsca...
Kokon...
O północy zadniało ...
Tego lata wybieram góry...
Czerwone rzeki*...
O ostatnim papierowym liś...
Nad granicą lasu...
Boże Ciało...
Tak samo chociaż kiedy in...
Czym za młodu nasiąkną...
Zatrzymać nie sposób...
» wszystkie teksty Informacje: » Tekst czytany był: 1214 razy. » Dodano 4 komentarzy do tekstu. » Tekst lubi 1 osób. |
Użytkowników Online
Gości Online: 2Brak Użytkowników Online Nieaktywowany Użytkownik: 0 Najnowszy Użytkownik: ~Wlodzimierz Nikonowicz
|