Zaloguj się by mieć dostęp do całości serwisu
|
Dec
31
2025 |
Na pożegnanie
dodany przez Jadwiga Bujak-Pisarek o godz. 18:48:41 A
A
A
Wykrzyczałabym, lecz znowu pomilczę. Zanurzę się w modlitwie pełnej ukojenia. Nie chcę, żebyś wiedział jak bardzo mi żal, za te krzyże, które ramiona nie mieszczą. Niosę, niosę, niosę pogodzona, chociaż w około tryskają uśmiechy. Odejdź – nie, nie zatrzasnę drzwi, może ten który przyjdzie, będzie mi łaskawszy. Autor: Jadwiga Bujak-Pisarek 31.12.2025r obraz: fotojoker Tylko zalogowani użytkownicy mog? czytać i dodawać komentarze |
Autor: Jadwiga Bujak-Pisarek
Dołaczył/ła: 18.05.2021 16:18:52 Miasto: - Data urodzenia: 1957-05-22 Zarejestruj się by mieć dostęp do wszystkich opcji serwisu. Inne teksty autora: Potrafisz...
Tak, tak pachnie poezja...
Może dzisiaj niemodna ...
Tak niedawno...
Delikatna...
Niedziela...
Szliśmy...
Wypraszamy przebaczenie w...
Pod naszym niebem...
Jeszcze dzisiaj...
Do mojego syna...
» wszystkie teksty Informacje: » Tekst czytany był: 354 razy. » Dodano 8 komentarzy do tekstu. » Tekst lubi 3 osób. |
Użytkowników Online
Gości Online: 3Brak Użytkowników Online Nieaktywowany Użytkownik: 0 Najnowszy Użytkownik: ~Wlodzimierz Nikonowicz
|